Een uitnodiging en tafeldecoraties voor een witte trouwerij
De trouwkaarten en tafeldecoraties zijn gemaakt met materialen uit de witte Happy Moments serie. Deze serie bestaat uit een tafelkleed, loper, servetten, kaarsen en vouwdoosjes. Extra toegevoegd zijn witte satijnen harten en decoraties gemaakt van alu draad.
huwelijksuitnodiging: bevestig een foto of een illustratie – de keuze is aan u – aan de voorkant van de dubbele wenskaart. Knip het in de juiste maat met gebruik van de sjabloon, deze is beschikbaar als apart PDF-bestand voor dit idee. Bevestig dit aan de wenskaart met dubbelzijdig klevend tape. Bevestig ook zelfklevende halve parels en geverfde houten decoraties.
Gevouwen doos: Zet de deksel en de doos volgens de instructie op de verpakking in elkaar. Knip een stuk bonsai draad (zacht alu draad) en vorm een hart aan een uiteinde. Plaats het hart in het midden van de deksel en wind het alu draad om de doos zoals een lint. Eindig door het uiteinde van het draad dicht bij het hart te draaien en knip teveel draad af.5576b631615cd.jpg)





