Starter Hobbyset Kumihimo
Meer informatie
Inhoud: Weefplank, macramékoord, hangers, kralen, sleutelhangers, sluitingen.
Met deze kit leert u de Japanse vlechttechniek Kumihimo. Bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt.
Als u wilt leren vlechten met de oude Japanse Kumihimo-techniek, dan is onze starter hobbyset perfect voor u. De set bevat alles wat u nodig hebt om aan de slag te gaan. Als u de QR-code op de doos scant, gaat u direct naar onze leerpagina online. Hier zijn video's die u door de vlechttechniek leiden, zodat u vervolgens zelf de mooiste armbanden of minisleutelhangers kunt maken.
Zodra u de vlechttechniek onder de knie hebt, kunt u beginnen met het maken van uw eigen unieke accessoires. U kunt verschillende koorden combineren tot stijlvolle sleutelhangers voor uw tas, of mooie vriendschapsarmbanden maken met vergulde sluitingen, kleine bedels en goudkleurig draad. Wat u ook wilt maken, onze kit is perfect voor iedereen die Kumihimo wil leren.
inclusief instructie
Specificaties
Artikelnummer: | 977549 |
---|---|
Merk | Creativ Company |
Eenheid | doos |
Seizoen | Basic |
EAN | 5712854625890 |
leeftijd | 8 jaar+ |
Verkoophoeveelheid | 1 doos |
Vorm | Vriendschapsarmband |
Delivery and return
Levering
Na ontvangst van uw bestelling leveren wij uw order binnen 3 tot 4 werkdagen.
Retourneren van artikelen
Ongebruikte, ongewilde en onbeschadigde producten in de originele verpakking kunnen binnen 14 dagen na ontvangst van de artikelen aan ons geretourneerd worden. Wilt u bij het terugsturen van de artikelen een kopie van de factuur bijsluiten en reden van retour vermelden. Gelieve geen artikelen terug te sturen zonder voorafgaand overleg.