- Inspiration: v15653Plaatskaart met skelet bladMaak een plaatskaart van recycled karton en decoreer met goudpapier en een skelet blad. Bind de plaatskaart op een servet met raffia.
- Inspiration: v16013Een roze en witte uitnodiging, naamkaart en servet decoratieEen uitnodiging gemaakt van een wenskaart die gedecoreerd is met geprinte tekst op wit structuurpapier. Een brede band van netstof met een asymmetrisch houten hart, gedecoreerd met strasstenen, is vastgeknoopt met een satijn lint. De naamkaart is op dezelfde manier gedecoreerd. Het servet is gedecoreerd met een Manilla label die bevestigd is met een mini knijper.
- Inspiration: v13413Kaartenserie met rosettes en natuurlijk hennep
De uitnodiging is een dubbele kaart, versierd met roze parelmoer karton en Vivi Gade Design papier rosettes (de Skagen-serie). Houten hart decoraties worden toegevoegd en een stuk van de natuurlijke hennep is door de gaten geregen die met een schroef pons. De menukaart is gemaakt van Color Bar karton en op dezelfde manier gedecoreerd als de uitnodiging en de naamkaart is gemaakt van een roset.