Uitgeknipte Vivi Gade hangende decoraties voor de lente en pasen
Deze hangende decoraties zijn geknipt uit Vivi Gade design papier met behulp van sjablonen. Details van glitter zijn aangebracht door hier en daar lijm aan te brengen en daar glitter op te strooien.
Breng lijm aan op het ei en strooi glitter op de natte lijm. Laat drogen.
TIP: Het sjabloon kan op twee manieren gebruikt worden. Als solide vorm om de omtrek omheen te trekken. Of als "gat" om de vorm over te nemen op een andere vorm, zoals we hier gedaan hebben. Plaats het gat voor het ei waar je de glitter wilt. Breng lijm aan. Verwijder het sjabloon. Strooi glitter op de natte lijm.Gratis stapsgewijze handleiding
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot dit creatieve idee – plus volop inspiratie, nieuws en leuke aanbiedingen direct in uw inbox. U kunt zich op elk moment uitschrijven.
Al ingeschreven? Bekijk de handleiding
Lees ons privacybeleid






